Moje konto Moje konto

Dostawa i odbiór przesyłki

Dostawa towaru

Produkty zamówione w Sklepie Internetowym dostarczymy Ci do domu.

Możesz także bez dodatkowej opłaty odebrać zakupione towary w Lublinie w punkcie odbioru Sklepu:  MM Agd Wrotkowska 2/4 wjazd od ulicy Smoluchowskiego  1

Wszystkie nasze przesyłki wysyłamy Pocztą Polską (jako przesyłka biznesowa, lub przesyłka kurierska) oraz firmą kurierską DPD.

Istnieje możliwość monitorowania przesyłek na 

www.poczta-polska.pl lub www.dpd.com.pl  

 

PAMIĘTAJ ABY ODBIERAJĄC PRZESYŁKĘ SPRAWDZIĆ DOKŁADNIE ZAWARTOŚĆ PRZY KURIERZE- CZY NIE POWSTAŁY JAKIEKOLWIEK USZKODZENIA.  Więcej informacji

 

Przesyłki Kurierskie dostarczane są w następnym dniu roboczym od momentu nadania przez nas paczki. W przypadku niektórych obszarów termin doręczenia może wynieść 2 dni robocze.

Termin wysyłki

Wysyłki staramy się realizować w możliwie jak najkrótszym czasie.

W przypadku produktów o statusie „dostępny”, oraz „dostępne od ręki”  przesyłka zostaje wysłana w dni robocze w ciągu 24 h po otrzymaniu należności na konto sklepu, bądź przy formie płatności "pobranie" w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.

Jeśli okaże się, że pomimo statutu mówiącego o dostępności produktu nie będziemy mogli zrealizować zamówienia to natychmiast poinformujemy Państwa o tym stanie rzeczy.

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego towaru i jego gabarytów. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) i czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Zachowaj dokumenty potwierdzające zakup produktu, kartę gwarancyjną, oraz instrukcję obsługi. Warto też zachować opakowanie fabryczne.

Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, oraz formy zapłaty zgodnie z formularzem zamówienia.

Dostawy realizowane są na koszt zamawiającego. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je Sklep opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na firmę MM Agd.

Uwaga. Firmy kurierskie nie mają obowiązku wnoszenia dużych przesyłek do mieszkań.

 

Zobacz również koszt dostawy

 

Postępowanie podczas odbioru przesyłki.

Są to bardzo ważne informacje, tym bardziej że właśnie na tym końcowym etapie zamówienia najczęściej dochodzi do wielu nieporozumień.

Towar wysyłany do Państwa jest nowy i fabrycznie zapakowany. W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki musicie Państwo spisać protokół szkody w obecności kuriera -w dzień odbioru. Protokół powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego markę i model, czy są na opakowaniu oznaczenia ostrzegawcze np.: ostrożnie, nie rzucać itp., stan opakowania.

Przed otworzeniem przesyłki należy dokładnie sprawdzić opakowanie. Jeżeli okaże się, że towar ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, a w środku jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody wg w/w zasad. Opakowanie fabryczne należy zachować.

Jeżeli zauważycie Państwo uszkodzenie lub niezgodność po odjeździe kuriera, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą kurierską (telefon jest podany na liście przewozowym) i zażądać przyjazdu kuriera w celu spisania protokołu. Kurier ma obowiązek przyjechać do Państwa i spisać protokół na zgłoszoną przez Państwa szkodę. Spisany protokół należy przesłać do siedziby firmy MM Agd. Tylko ze spisanym protokołem możliwa jest wymiana sprzętu na nowy lub otrzymanie od firmy ubezpieczeniowej odszkodowania. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez firmę MM Agd towaru będącego przedmiotem reklamacji.

Postępowanie w przypadku wykrycia wady przesyłki

- Należy odmówić przyjęcia przesyłki, spisać protokół szkody i powiadomić firmę MM Agd o zaistniałej sytuacji. Po przesłaniu do siedziby firmy MM Agd kopii protokołu szkody i listu przewozowego, zostanie wysłany do Państwa nowy towar. 
- Przyjęcie towaru, spisanie protokółu szkody i powiadomienie firmy MM Agd o zaistniałej sytuacji. Po uzgodnieniu zniżki z Handlowcem opiekującym się Państwa zamówieniem i przesłaniu protokołu uszkodzenia przesyłki wraz z podpisanym oświadczeniem o zrzeczeniu się dodatkowych roszczeń na rzecz danej szkody, zostaną Państwu zwrócone pieniądze odpowiadające uzgodnionej kwocie obniżającej wartość odebranego towaru.

- Po otrzymaniu przez firmę Mm Agd reklamowanego towaru do 7 dni wyślemy Państwu nowy towar bądź zwrócimy poniesiony koszt towaru oraz wysyłki. 


Przyjęcie przez Państwa przesyłki bez zastrzeżeń powoduje bowiem wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia.