Moje konto Moje konto

Piekarnik parowy Gorenje BCS 798S24BG

4499.00
Koszt dostawy :
0
Gwarancja:
Podstawowa Gwarancja
Klasa efektywności energetycznej:
A+
Kod producenta:
BCS798S24BG
Linia:
Superior
Moc [W]:
3400
Model:
BCS798S24BG
Otwieranie drzwi:
do dołu
Rodzaj piekarnika:
elektryczny parowy
Stan:
Nowy
Sterowanie:
sensorowe
Kolor dominujący:
Czarny
Szerokość produktu:
59.5
Pojemność:
73
Głębokość produktu:
54.6
Wysokość produktu:
59.5
Marka:
Gorenje
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Wysyłka w 1-3 dni robocze

Numer katalogowy: 738738

Indeks/kod produktu: 3838782517815

Waga: 43.1 kg

Wymiar: (WXSXG) 59,5 x 59,5 x 54,6 cm

Producent: Gorenje

Opis produktu Piekarnik parowy Gorenje BCS 798S24BG

Piekarnik parowy do zabudowy Gorenje BCS798S24BG w kolorze czarnym, o szerokości 59,5 cm, pojemności 73 litrów z wieloma funkcjami i programami pieczenia, czyszczeniem AquaClean, pracuje w klasie energetycznej A+

 

Specyfikacja techniczna
Produkt: Piekarnik elektryczny parowy 
Linia Superior
Typ: Do zabudowy
Kolor: Czarny
Pojemność: 73 l
Rodzaj zasilania: Elektryczne
Klasa energetyczna: A+
Sterowanie: sensorowe + Ergonomiczne pokrętła
 
Rodzaje ogrzewania
Grzałka dolna i górna
Grzałka górna
Grzałka dolna
Infragrzałka (mały grill)
Infragrzałka (duży grill)
Duży Infra Grill z wentylatorem
Grzałka dolna i termoobieg
Termoobieg
Grzałka dolna i gorące powietrze
Pieczenie parowe
Duża moc pary
Średnia moc pary
Mała moc pary
Szybkie nagrzewanie piekarnika
Podtrzymanie ciepła
Podgrzewanie naczyń
AutoRoast
Czyszczenie AquaClean
Rozmrażanie
Funkcja Eco
Regeneracja - odgrzewanie parą
Funkcja szabasowa
SousVide
 
Funkcje i technologie
Program automatyczny
StepBake (pieczenie krok po kroku)
SlowBake (powolne pieczenie)
Funkcja Jogurt
Suszenie
Ochrona przeciw odciskom palców
Materiał wnętrza: SilverMatte
Zawias w drzwiach: GentleClose - miękkie zamykanie
Kształt HomeMade Plus
Timer ProCook
Oświetlenie piekarnika: Pojedyncze z boku
Gładka powierzchnia drzwi piekarnika: Łatwo demontowalna wewnętrzna szyba piekarnika
Pieczenie na kilku poziomach jednocześnie
MultiFlow 360°
PerfectGrill
PureSteam - gotowanie w czystej parze bez kropli wody
MultiSteam 360˚
Odkamienianie
SousVide
Górna grzałka: Nie
 
Bezpieczeństwo
Przeszkolne drzwi - Podwójnie szklone drzwi
Temperatura powierzchniowa drzwi piekarnika - UltraCoolDoor
Termostat - czujnik temperatury
Wentylator chłodzący - Dynamiczne chłodzenie obudowy - DC+
 
Akcesoria
1 poziom całkowicie wysuwanych prowadnic teleskopowych
Blachy do pieczenia
Brytfanna
Płytka blacha do pieczenia
Perforowana blacha do gotowania na parze
Ruszt: 1 szt.
Pojemnik na wodę: 1.3 l
Termosonda: Nie
Zestaw do grillowania: Nie
 
Informacje techniczne
Napięcie przyłączeniowe: 220-240 V
Moc znamionowa: 3,4 kW
Zużycie energii (Wentylatorowe): 0.701 kWh
Maksymalna temperatura piekarnika: 230 °C
 
Wymiary i waga
Wysokość: 59,5 cm 
Szerokość: 59,5 cm 
Głębokość: 54,6 cm 
Wymiary wnęki (WxSZxGł): 59x56x55 cm
 
Szerokość produktu w opakowaniu: 63,5 cm
Wysokość produktu w opakowaniu: 69,1 cm
Głębokość produktu w opakowaniu: 68 cm
 
Waga brutto: 43,1 kg
Masa urządzenia: 38,8 kg
 
Gwarancja
24 miesiące
 
KSZTAŁT HOMEMADE PLUS - Idealny piekarnik do profesjonalnych rezultatów
Piekarnik, teraz jeszcze bardziej przestronny, ma owalny kształt, który z powodzeniem naśladuje tradycyjne piece opalane drewnem. Pozwala to na optymalną cyrkulację powietrza, która całkowicie obejmuje potrawę, dzięki czemu jest delikatna i soczysta w środku, a poza tym niesamowicie chrupiąca. Powietrze jest jeszcze lepiej rozprowadzone we wnętrzu z zagłębionymi bokami, co zmniejsza występowanie zimnych miejsc. Specjalna dynamika cyrkulacji powietrza zapewnia doskonałe warunki do profesjonalnego gotowania na pojedynczym poziomie lub na kilku poziomach jednocześnie.
 
SousVide - Idealny sposób na zdrowe i soczyste jedzenie
SousVide to prosta, ale magiczna sztuczka: gotowanie w workach próżniowych. Jedzenie jest przygotowywane w sposób, który zachowuje witaminy, minerały i inne składniki odżywcze. Ponieważ żywność przygotowywana jest w próżni i w niskich temperaturach, wnętrze mięsa jest zawsze soczyste i delikatne, a warzywa pozostają gładkie i jędrne. Proces ten jest dostępny w kompaktowych piecach parowych Gorenje.
 
Programy automatyczne - »Wybierz, dotknij, gotowe«
Piekarniki Gorenje oferują automatyczny program gotowania z menu obejmującym ponad 80 gotowych przepisów kucharskich. Jest to wprost idealne rozwiązanie dla adeptów sztuki kulinarnej. Sekret gotowania w trybie Auto jest niezwykle prosty. Takie parametry, jak czas, temperatura, dobór grzałek - są zaprogramowane fabrycznie. Wszystko, co musi zrobić użytkownik, to wybrać typ potrawy i wagę produktu oraz nacisnąć Start. Resztę zrobi piekarnik.
 
MultiFlow 360° - Wszystkie strony to dobre strony
MultiFlow 360° zapewnia optymalną cyrkulację ciepła wewnątrz piekarnika. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wnętrzu piekarnika (otwory wentylacyjne na tylnej ścianie oraz unikalny okrągły kształt) powietrze rozprowadzone jest równomiernie po całym wnętrzu. Wentylator porusza powietrzem, które cyrkuluje ma całej powierzchni piekarnika, dzięki czemu potrawy są idealnie upieczone z każdej strony. Dynamiczny ruch powietrza pozwala na pieczenie potraw na wielu poziomach bez ryzyka mieszania się smaków i zapachów.
 
Pieczenie na wielu poziomach - Wiele dań za jednym zamachem
Kombinacja MultiFlow 360° i kształtu HomeMade w niektórych modelach pieców Gorenje pomaga osiągnąć najtrudniejszy cel: przygotowanie do pięciu potraw na raz. Dobra wiadomość: smak i zapachy nie mieszają się. Inteligentna dystrybucja powietrza zapewnia równomierne pieczenie potraw na każdym poziomie. Ponieważ objętość kuchenki jest większa, widoczność również jest doskonała.
 
Doskonałe jedzenie w kilku krokach
Gotowanie w kilku etapach odbywa się poprzez ręczne zaprogramowanie wielu etapów procesu pieczenia. Na wszystkich etapach procesu automatycznego gotowania nie ma potrzeby ręcznej zmiany ustawień. Jest również idealny dla bardziej doświadczonych użytkowników oraz dla potraw takich jak chleb i lasagne, które wymagają zmian temperatury.
 
SilverMatte - Bardzo gładka i bardzo odporna powłoka
Jakość i rodzaj emalii są wyjątkowo ważne dla pieca i jego działanie. SilverMatte to odporny i mocny materiał, który można wystawiać na działanie bardzo wysokich temperatur, np. podczas pirolitycznego czyszczenia przy 500 ° C. Powierzchnia płaszcza pieca i blach do pieczenia jest wolna od mikro porów, dzięki czemu są one odporne na najwyższe temperatury, promieniowanie mikrofalowe i działanie pary wodnej. Potrójna powłoka wnętrza zapewnia odbicie ciepła i gwarantuje dodatkową izolację, dlatego wnętrze piekarnika zawsze pozostaje czyste i bezpieczne.
 
Łatwe czyszczenie AquaClean
Zastosowanie całkowicie nowego rodzaju emalii we wszystkich liniach nowych piekarników Gorenje pozwoliło znacznie usprawnić działanie funkcji AquaClean. AquaClean oddaje nieocenioną pomoc w czyszczeniu komory piekarnika. Wystarczy nalać pół litra wody do brytfanny i aktywować funkcję. Rezultaty są widoczne na całej powierzchni piekarnika i blachach już po niespełna 30 minutach. Plamy i tłuszcz ulegają zmiękczeniu, dzięki czemu można je łatwiej usunąć.
 
Więcej miejsca dla większej swobody gotowania
Większa swoboda gotowania dzięki większej przestrzeni. Nowa generacja piekarników Gorenje charakteryzuje się specjalnym, zaokrąglonym kształtem ich górnej części. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze piekarnika jest bardziej przestrzenne, co umożliwia całkowicie swobodne, a przez to bardziej efektywne krążenie gorącego powietrza. Większa pojemność robocza piekarnika przy niezmienionych zewnętrznych wymiarach urządzenia pozwala też na zastosowanie większych blach do pieczenia i przygotowywanie większych porcji żywność. Piekarniki oferują teraz możliwość pieczenia na pięciu, a nie na trzech brytfannach jednocześnie. Gorenje posiada w ofercie standardowe modele piekarników o pojemnościach do 75 l oraz modele kuchenek mikrofalowych o pojemnościach do 53 l. Są to jedne z największych pojemności dostępnych na rynku.
 
GentleClose - Super łatwe i super ciche
Wystarczy delikatny dotyk, aby drzwi piekarnika zamknęły się płynnie bez żadnego dźwięku.
 
Suszenie - Doskonałe jedzenie- zawsze pod ręką
Suszone owoce, warzywa, zioła oraz mięso można łatwo przygotować w domu. Suszenie możliwe jest nawet na 5-ciu półkach jednocześnie – oszczędza to czas i energię.
 
Jogurt - Prosta droga do zdrowego życia
Specjalna funkcja umożliwia przygotowanie zdrowego jogurtu w domu. Automatyczne ustawienia czasu oraz temperatury zapewniają optymalne warunki, w których przygotowanie domowego jogurtu zajmuje około 3 godziny. Funkcja ta wymaga dodatkowych akcesoriów Gorenje.
 
Bez wody, tylko para
Piekarniki parowe Gorenje mają doskonałą generatora pary, który wytwarza parę bez kropli wody. Piekarniki parowe Gorenje są całkowicie pozbawione wody w komorze piekarnika. Dzięki generatorowi pary, który pobiera wodę z pary, pozostawiając ją całkowicie czystą. Chmura czystej pary jest rozprowadzana po całym piekarniku, bez kropli wody, która mogłaby zepsuć potrawę, czyniąc ją rozmoczoną. Doskonale nadaje się również do rozmrażania, ponieważ ciepła para bez problemu otacza żywność, nie tworząc przegrzanych miejsc.
 
Kompleksowe podejście do gotowania na parze
Ten sam system wentylacyjny stosowany w piecach konwencjonalnych, MultiFlow 360˚, jest stosowany w piecach parowych. Po wprowadzeniu pary do komory piekarnika przez wiele otworów, specjalny wentylator rozprowadza parę równomiernie, nadając potrawom miękkość i delikatność. Jeden zbiornik na wodę wystarcza na cały proces gotowania, więc nie jest potrzebne dodatkowe otwarcie piekarnika, oszczędzając czas i energię oraz poprawiając ogólne wyniki gotowania na parze.
 
Odkamienianie - Kamień wapienny nie stanowi problemu
Funkcja usuwania kamienia działa automatycznie. W razie potrzeby przypomina użytkownikowi o konieczności przeprowadzenia procesu odkamieniania. Po dodaniu specjalnego roztworu do odkamieniania ukończenie procesu zajmuje tylko godzinę.
 
Równomiernie podgrzane lub rozmrożone
Piec konwekcyjno-parowy może być używany do podgrzewania lub rozmrażania naczyń. Po podgrzaniu potrawy nie jest ona dodatkowo gotowana i nigdy nie wysycha. Rozmrażanie jest jednolite i delikatne, aby nie zmieniać struktury żywności. Dlatego rozmrażanie i podgrzewanie w piecu konwekcyjno-parowym jest po prostu zdrowsze.
 
System DC+ - Efektywne zarządzanie temperaturą
System DynamiCooling skutecznie chłodzi zewnętrzną powierzchnię piekarnika, aby zapobiec uszkodzeniom powstających na skutek oddziaływania wysokiej temperatury. W piecach z systemem DynamiCooling+ czujnik reguluje proces chłodzenia na zewnętrznych ścianach pieca, do momentu obniżenia temperatury do 60°C. Jest to szczególnie przydatne w piecach, z funkcją czyszczenia pirolitycznego, który pracuje w bardzo wysokich temperaturach.
 
Chłodne drzwiczki - w każdej chwili, przez cały czas
Specjalne potrójne, a nawet poczwórne szklenie izoluje piekarnik, co czyni go jeszcze bardziej bezpiecznym dla dzieci i zwierząt domowych. Rozwiązanie to zapewnia optymalne zużycia energii, poprzez zatrzymanie uciekającego ciepło z pieca w jego wnętrzu.
 
Gotowy na przepisy XXL
Bardziej przestronne piece pozwalają na gotowanie większej ilości żywności - nie tylko ze względu na równomierną cyrkulację powietrza na wszystkich poziomach, ale także z powodu szerokich na 46 cm tacek do pieczenia zarówno w standardowych, jak i kompaktowych piecach. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na większe wnętrze, a szerokość piekarnika jest w pełni wykorzystywana. Na każdej blasze do pieczenia jest więcej miejsca, a doskonała technologia zapewnia równomierne gotowanie potraw na wszystkich poziomach.
 
Podwójna grzałka dla równomiernie chrupiących potraw
Najlepsze wyniki pieczenia uzyskuje się dzięki połączeniu większych i mniejszych grzałek, przy czym ta druga znajduje się w większej. Inteligentne pozycjonowanie nagrzewnic umożliwia optymalną dystrybucję ciepła i zapewnia najlepsze wyniki pieczenia za każdym razem, dzięki czemu żywność jest chrupiąca na zewnątrz i miękka w środku. Zmienna kombinacja grzałek można wykorzystywać zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną grzałkę, lub obie jednocześnie. W zaawansowanych modelach grzałka jest ruchoma, co ułatwia czyszczenie i konserwację.
 
Błyszczące i wolne od odcisków palców wykończenie
Wszystkie powierzchnie ze stali nierdzewnej są pokryte specjalną powłoką TouchFree zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców, dzięki czemu powierzchnia jest zawsze błyszcząca i łatwiejsza w czyszczeniu.
 
Urzekająco szybko, oszczędzając czas i energię
Piekarnik osiąga temperaturę 200˚C w ciągu zaledwie 6 minut, oszczędzając 30% czasu potrzebnego na standardowe podgrzanie. Jest to przydatne w przypadku przepisów wymagających podgrzania piekarnika. Sygnał świetlny i dźwiękowy informuje, kiedy temperatura jest osiągnięta.
 
Bardzo powolna droga do perfekcji
SlowBake piecze potrawy w niskich temperaturach przez okres do 6 godzin. Ze względu na długie okresy przygotowywania mięso i ryby są zmiękczone, ale zachowują soczystość, aromat i składniki odżywcze. 
 
 
 
 
 

Parametry techniczne produktu Piekarnik parowy Gorenje BCS 798S24BG

ParametrWartość
Koszt dostawy 0
GwarancjaPodstawowa Gwarancja
Klasa efektywności energetycznejA+
Kod producentaBCS798S24BG
LiniaSuperior
Moc [W]3400
ModelBCS798S24BG
Otwieranie drzwido dołu
Rodzaj piekarnikaelektryczny parowy
StanNowy
Sterowaniesensorowe
Kolor dominującyCzarny
Szerokość produktu59.5
Pojemność73
Głębokość produktu54.6
Wysokość produktu59.5
MarkaGorenje

Dodatkowe informacje

Gwarancja

24 miesiące

Poleć produkt

:
:
: