Moje konto Moje konto

Patelnia Fissler Protect steelux premium 28 cm

Czas dostępności: Niedostępny

Numer katalogowy: 38 102 28 100

Indeks/kod produktu: 4009209318790

Waga: 1 kg

Producent: Fissler

Opis produktu Patelnia Fissler Protect steelux premium 28 cm

Fissler Patelnia Protect steelux premium 28 cm - Patelnia Fissler 28 cm z nieprzywierającą powłoką

Patelnia z linii Protect to nowy standard jakości do delikatnego smażenia.

Wizjonerska, Indywidualna, Wyszukana. Patelnie Fissler wyróżnia doskonała jakość, a także możliwość zastosowań, mających na celu uzyskanie jak najlepszych wyników podczas smażenia. Dzięki wielu nowoczesnym funkcjom patelnie Fissler są idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji.   Tak zaprojektowano patelnię z linii PROTECT. Wyjątkowo praktyczne funkcje, ciekawe wzornictwo oraz wysoka jakość to powody, dla których patelnia ta jest absolutnie niezbędna w kuchni każdego doświadczonego kucharza posiadającego zmysł estetyczny i wyczucie stylu. Wszystkie elementy można bez obaw myć w zmywarce.

 

Patelnia Fissler 28 cm PROTECT niemieckiej marki Fissler wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10,  pokryta jest powłoką protectal-plus i ma szerokie zastosowanie, głównie jeśli chodzi o delikatne smażenie potraw z ryb, owoców morza, jaj.

Patelnia z serii Protect z najwyższej jakości powłoką protect-plus, zapewniającą maksymalny efekt nieprzywierania, wykonana została wyłącznie ze związków mineralnych, dzięki temu jest twarda, bardzo trwała, odporna na zużycie i łatwa w czyszczeniu.

Powłoka protect-plus wykonana ze związków mineralnych nie zawiera związków  PFOA.

Patelnia Fissler 28 cm Protect steelux premium z powłoką protect-plus posiada dno cookstar, dostosowane do każdego rodzaju kuchni, w tym do indukcyjnej, a także wyprofilowaną krawędź ułatwiającą wylewanie płynów oraz bezpieczny uchwyt.

Nr katalogowy:  38 102 28 100

Parametry techniczne produktu Patelnia Fissler Protect steelux premium 28 cm

ParametrWartość
Koszt dostawy 0 zł
LiniaProtect
Średnica28 cm

Dodatkowe informacje

Gwarancja

24 miesiące - Gwarancja Producenta

Poleć produkt

:
:
:

Akcesoria do produktu Patelnia Fissler Protect steelux premium 28 cm